Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Комунальні служби прибирають Чернігів після зими

Комунальні служби прибирають Чернігів після зими

 

Велике весняне прибирання міста обговорювали на загальноміській нараді 2 квітня, яка відбувається під головуванням в.о. міського голови Чернігова Олександра Ломако за участі керівників управлінь та комунальних підприємств. Протягом місяця відповідальні служби мають прибрати місто від центру до околиць.– Центральну частину прибрали. Вивезли суттєву кількість сміття. І пилососи вже пройшли. На сьогодні працюємо в районі просп. Левка Лук'яненка, вул. Захисників України (цей квадрат – територія «ЖЕК-10»). Інша бригада рухається в сторону Героїв Чорнобиля та Масанів. Якщо нас погода не підведе і не буде значних дощів, то до першого числа (травня – ред.) приберемо всі вулиці, – повідомив начальник КП «АТП-2528» Руслан Волок.На фото начальник КП «АТП-2528» Руслан Волок

Працівники та працівниці «Зеленбуд», які опікуються зеленими зонами в місті, виконали заплановані роботи в центральній частині міста і зараз працюють в сквері «Казка», що на Шерстянці та в Березовому Гаю.

Олександр Ломако зазначив, що якість прибирання має бути однаковою у всіх мікрорайонах міста, а керівники комунальних підприємств особисто мають проконтролювати довірені їм ділянки.

Джерело: Пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прибирання, Волок, Зеленбуд

Добавить в: