Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Особливості британського провайдера Push Gaming

Особливості британського провайдера Push Gaming

 Сучасна галузь гемблінгу охоплює безліч компаній, що випускають новітні ігрові консолі для онлайн-закладів. Однією з них є відома студія Push Gaming, яка почала свій шлях у Лондоні з 2010 року. Після трьох років існування, розробник змінив стратегію, почавши створювати перші слоти з підтримкою html5. Сьогодні, це відомий конгломерат з ліцензіями, який славиться розвагами з новітнім дизайном та оригінальними опціями. А, для знайомства з портфоліо, деякі екземпляри можна знайти у казино Ельслотс, що пропонує цілодобовий доступ до розваг та приємні умови.

Що сьогодні пропонує ігрова студія Push

Станом на цей час, англійський виробник неупинно тримається курсу на створення інноваційних слотів та співпраці з іншими студіями. Тобто, сьогодні, портфоліо Push Gaming нараховує понад 40 різних ігор та більш ніж 35 партнерів у галузі. Серед переваг автоматів бренду, важливо відзначити:

  • Адаптованість під мобільні пристрої та захист гравців від шахраїв;
  • Наявність нових механік, що роблять ігровий процес цікавішим;
  • Можливість здобути великі виграші за середніх показників віддачі та дисперсії.
Щодо бонусних механік, особливо цікавими є наявність: містичних символів з множниками від х1 до х2 500, диких іконок з прогресивним зростанням коефіцієнта від х1 й вище та інші. Окремо, компанія має відразу три важливі ліцензії. Це: мальтійська MGA, британська UKGC та AGCC (Олдерні).

Короткий огляд найвідоміших слотів Push GamingЯкщо хтось грав у апарати від Push, вони пам’ятають про яскраві емоції та поклик пригод. Тому, для новачків буде корисно познайомитися з найпопулярнішими виробами студії. І це: Blaze of Ra з символами, що розширюються, Humpty Dumpty (одна з перших консолей провайдера) та Razor Shark з виграшною іконкою акули.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: