Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Ніжині попрощалися з загиблим воїном Сергієм Кулинком

У Ніжині попрощалися з загиблим воїном Сергієм Кулинком

 

2 квітня у Ніжині пройшла церемонія прощання з загиблим під час бойових дій на Харківському напрямку сержантом Сергієм Віталійовичем Кулинком. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Сержант Кулинко Сергій Віталійович народився 25 грудня 1976 року в селі Богданівка Ніжинського району. Закінчив Перемозьку середню школу. У 1994 році проходив строкову військову службу у лавах ДШВ ЗСУ, а після повернення до цивільного життя працював у сільськогосподарському виробничому кооперативі ім С.О. Прядка. У 2014 році вперше долучився до оборони України, учасник АТО. До повномасштабної війни працював у Перемозькій загальноосвітній школі. На початку 2023 року вдруге став до лав оборонців Батьківщини. Пройшов навчання у Польщі та Великобританії, після чого разом з побратимами боронив Харківщину, де і загинув 3 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання. Попрощалися з воїном у Ніжині, поховали в рідному селі.


Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, сержант, Ніжин, Богданівка

Добавить в: