Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У парку Прилук кіт декілька днів сидить на 12-ти метровій сосні. Не помогли навіть рятувальники

У парку Прилук кіт декілька днів сидить на 12-ти метровій сосні. Не помогли навіть рятувальники

 

У Сорочинському парку Прилук уже кілька днів місцеві намагаються зняти з дерева безпритульного пухнастика, який застряг на шаленій висоті. 1-го квітня пішла 3-тя доба, як кіт, якого загнали на дерево собаки сидить на вершині сосни, він забрався на висоту 12 метрів.Перші, хто знайшов кота у парку були учні школи №13, яка розташована поряд з парком. Вони звернулись до директора школи Миколи Калюжного, аби той викликав рятувальників. Коли ті приїхали з драбиною, яка мала підходящий розмір, кіт з переляку, якимось чином опинився на сусідній сосні на ще більшій висоті, що унеможливило подальші дії з його порятунку.

Діти накрили землю навколо дерева де сидить кіт гілками та листям, аби в разі, якщо той таки зістрибне з дерева йому було м'якше і він не забився. Також намагалися використовувати і гамаки, але кіт навідріз відмовляється спускатися з дерева.


Діти вважають що кіт є кішкою і охрестили її Шанель.На жаль на момент виходу сюжету ця історія не завершилась хепіендом. Та всі її учасники твердо вірять, що Шанелька таки опиниться в люблячій родині і стане справжньою телезіркою після усіх пережитих пригод.

Джерело: Онлайн-медіа ТІМ plus

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рятувальники, кішка, парк, Прилуки

Добавить в: