Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Турнір пам’яті загиблого Героя Андрія Юрченка відбувся у Чернігові

Турнір пам’яті загиблого Героя Андрія Юрченка відбувся у Чернігові

 

На цих фото Ірина Сімонова разом із своїм сином Андрієм Юрченком щасливі та усміхнені. Мама згадує, яким завзятим та енергійним був її Андрій. Хлопець із самого дитинства цікавився спортом: найулюбленіше заняття — дзюдо. У подальшому ж він присвятив себе військовій справі. На початку повномасштабного вторгнення Андрій захищав Київ, а потім вирушив на курси до Королівської школи артилерії Великобританії. Пізніше лейтенант виконував бойові завдання у Бахмуті, Оріховому, Роботиному, Вербовому. 21-річний воїн загинув 30-го серпня 2023-го року на Запорізькому напрямку.– Як для кожної мами – найкращий. Веселий, легкий, смішний, важливий. Він дуже багато часу проводив серед своїх друзів, з якими разом займався дзюдо. У нас був дуже гарний тренер. Який піклувався за нього, вони були майже друзями, це трішки старша людина і радше наставником він для нього був.Тому це був такий його стиль життя, він займався аж доти поки не вступив в училище посиленої військової підготовки і там так само цей вид спорту допоміг йому реалізуватися і показати гарні результати, – зазначила мама загиблого бійця Ірина Сімонова.

В пам’ять про полеглого героя у залі, де колись займався і Андрій, провели турнір з дзюдо. Учасники продемонстрували свою майстерність і набуті навички. За перші місця тут боролися діти найменших вікових категорій. Організувала захід ГО “Чернігівська школа дзюдо”.


– Особисто його возив багато разів на змагання. Він дуже гарна людина, вихований у гарній сім’ї, здавав норматив кандидата в майстри спорту .Вважаю, що необхідно, щоб ми пам’ятали наших героїв, які віддали своє життя, захищаючи нас, – підкреслив головний суддя змагань та голова ГО “Чернігівська школа дзюдо” Олександр Маркін.

Також на турнірі проходив благодійний збір на потреби воїнів ЗСУ. Усі зібрані кошти підуть на авто для вітчима Андрія, який зараз боронить нашу країну на Запорізькому напрямку.Телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юрченко, турнір

Добавить в: