Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з солдатом Сергієм Юдиним

На Чернігівщині попрощалися з солдатом Сергієм Юдиним

 

29 березня у Ріпках провели в останню путь 48-річного солдата Юдина Сергія Миколайовича. Чоловік загинув у боях на Донеччині 17 березня 2024 року. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.
Солдат Юдин Сергій Миколайович народився 17 липня 1975 року в смт Ріпки Чернігівської області. Навчався у Ріпкинській ЗОШ ім. Софії Русової. Після 5 класу переїхав на проживання до Латвійської Республіки, а після закінчення там навчання повернувся на постійне місце проживання в смт Ріпки. Далі навчався у Замглайському ПТУ-12, де опанував професію токаря та тракториста-машиніста. Деякий час працював охоронцем у Ріпкинській ЗОШ ім. Софії Русової. Протягом 1995-1996 років проходив строкову військову службу. На захист України став ще у 2014 році, брав участь в бойових діях на сході держави. В умовах повномасштабної війни боронив Україну на Донеччині, де і загинув 17 березня 2024 року. Провели в останній путь та поховали воїна на малій батьківщині.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, солдатом, Ріпки

Добавить в: