Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівські рукопашники вибороли перемогу на Кубку України і мріють про Чемпіонат світу

Чернігівські рукопашники вибороли перемогу на Кубку України і мріють про Чемпіонат світу

 

Переможець Кубку України з рукопашного бою Іван Божко тримає в руках почесну нагороду. Днями хлопець виборов “золоту” медаль на змаганнях, присвячених пам’яті полеглих спецпризначенців ГУР, де він успішно завершив 4 поєдинки. Чемпіонат проходив в місті Буча. Розповідає: з самого дитинства мріяв пов’язати своє життя зі спортом, тренується вже 14 років. У майбутньому хоче стати Чемпіоном світу. Ця перемога для нього – перший крок у великий спорт.На фото Андрій Божко


– Ця нагорода мені дає, скажімо так, пропуск до зборів, до збірної команди нашої країни. Так само це дає відбір на всілякі Чемпіонати, тобто, чемпіонат Європи, чемпіонат світу. Далі я планую взагалі тренувати, тобто, стати тренером, тренувати в цьому ж клубі, в якому я виріс і, в принципі, нікуди переходити я не планую, мені тут дуже подобається, тут дуже гарні тренери, дуже гарна обстановка, – розповів спортсмен Іван Божко.

Разом з Іваном на змаганнях виступав і 18-річний Олександр, який виборов 3-тє місце. На перше тренування хлопець пішов у 7 років. Каже, що цей вид спорту обрав не випадково, адже він допомагає юному спортсмену всебічно розвиватися і робити нові звершення.

– Якщо там є якісь проблеми в навчанні, я приходжу сюди, тренуюсь, мій стан стає краще та піднімається настрій. Плани на майбутнє – потрапити в збірну України, показувати гарний результат, виступати на всіх можливих змаганнях та добре тренувати дітей та підготовлювати їх до такого ж самого шляху, – зазначив спортсмен Олександр Авдієвський.

Загалом, вихованці ДЮСШ “Фортуна” вибороли на чемпіонаті України 6 медалей: дві золоті, одну срібну та три бронзові, а відтак здобули найкращий результат та посіли перше командне місце. За словами тренера Андрія Козира, головна мотивація юних спортсменів – стати чемпіонами, а також здобути звання майстра спорту України.

– Далі – це потрапити у збірну команду України, оскільки потім є можливість виїхати на європейський турнір, на європейські чемпіонати, а також всесвітні. Це, можна сказати, найголовніша мотивація. В першу чергу вони самі себе мотивують тим, що вони хочуть перемогти, а наша задача, як тренерів, – зробити так, щоб у них були всі можливості для цього, щоб перемогти. Допомогти у всьому, підказати і вже на самих змаганнях і підкоректувати їхню техніку, щоб вони могли перемогти на змаганнях, – підкреслив тренер Андрій Козир.

Тренер каже, юні спортсмени вже готуються до наступних змагань, адже, попри всі загрози та постійні тривоги, вони прагнуть виступати під синьо-жовтим прапором та представляти Україну на міжнародному рівні.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Божко, нагорода, спорт, рукопашники, змагання

Добавить в: