Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Трійця волонтерок з Чернігова передають військовим радіостанції, Stralink та багато чого іншого

Трійця волонтерок з Чернігова передають військовим радіостанції, Stralink та багато чого іншого

 

Вероніка, Марійка і Ліза троє дівчат з Чернігова самі виготовляють браслети, сережки, ляльок-мотанок та брелоки. Усі зароблені кошти з продажів досвідчені волонтерки витрачають на придбання важливих інструментів у боротьбі з ворогом. Продають сувеніри біля магазину "АТБ" у центрі міста.

Дівчата почали займатися волонтерською діяльністю з серпня 2022 року. Школярки постійно співпрацюють з прикордонниками, розвідниками та військовими, які знаходяться на гарячих напрямках. Скоро мають передати 9.5 тисяч гривень для купівлі підсилювача дрону.

Додаткові акумулятори для дронів, Stralink, радіостанція, автономний обігрівач, нічний приціл, дощовики та плащі, усе це та більше дівчата придбали на зібрані для ЗСУ кошти. Придбанням такого військового обладнання займаються батьки, які зв'язуються з військовими та волонтерами, серед яких Роман Ревякін, аби дізнатися про їх потреби.

Дівчата вирахували час, коли люди виходять з магазину та продають свої поробки саме в цей часовий проміжок. Також вони розповіли, що багато хто дає гроші просто так, не купуючи їхнього товару. Виходить трійця волонтерок кілька разів на тиждень, але не самі. Недалеко від них завжди знаходяться батьки, адже дівчатам вдається назбирати достатньо великі суми.

Для зручності своїх донаторів та покупців дівчата створили сторінку в Інстаграм. @masha_nika_shop. Там дівчата звітуються про передані інструменти для боротьби військовим та показують товар, який є в наявності. Кажуть, що допомагатимуть ЗСУ, поки не закінчиться війна.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: волонтерки, діти

Добавить в: