Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Контролери довели пенсіонерку до сліз. Директор ЧТУ сплатить штраф і проведе бесіду з контролерами

Контролери довели пенсіонерку до сліз. Директор ЧТУ сплатить штраф і проведе бесіду з контролерами

 

Під час наради в муніципалітеті в.о. міського голови Олександр Ломако звернувся до підлеглих, через інцидент з 84-річною пенсіонеркою Елеонорою Порфиріївною, який трапився у тролейбусі.

Жінка 1940 року народження звернулся до Ломако і розповіла, що сіла у тролейбус без пенсійного посвідчення, бо забула його вдома. Контролери виявили відсутність посвідчення, виписали штраф у 240 гривень і при цьому розмовляли з нею грубо на підвищених тонах. Вона запропонувала оплатити цю поїздку, або вийти з тролейбусу і піти додому пішки. Проте контролери все одно зафіксували порушення.

Ломако передав контакти цієї жінки керівнику тролейбусного управління, аби він вибачився перед нею. Він також має провести профілактичну бесіду зі своїми підлеглими, аби ті по-людськи ставилися до пасажирів літнього віку. Наступного разу реакція буде більше жорсткою, - йшлося на засіданні.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пенсіонерка, Ломако, тролейбус, контролер

Добавить в: