Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з чотирма військовими

На Чернігівщині попрощалися з чотирма військовими

 

26-го березня на Чернігівщині попрощалися з чотирма військовими. Вони загинули у боях на Донеччині та Харківщині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Молодший лейтенант Мостовий Віталій Володимирович народився 23 лютого 1996 року
в місті Прилуки Чернігівської області. Навчався в Гурбинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, а після неї - на економічному факультеті Національного університету "Чернігівська політехніка", водночас навчався на військовій кафедрі. Спочатку займався підприємницькою діяльністю, а потім знайшов себе у торгівельній сфері. З часом повернувся до Чернігова, а торік став до лав ЗС України. Служив на посаді командира стрілецького взводу. Загинув 27 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. Провели в останній путь та поховали воїна в селі Гурбинці Прилуцького району Чернігівської області.Солдат Сидоренко Олександр Васильович народився 6 жовтня 1972 року в селі Хибалівка Куликівської громади. Після закінчення школи навчався у Куликівському ПТУ (нині Куликівський ПАЛ). Після здобуття освіти працював трактористом, комбайнером у рідному селі в колгоспі, а згодом - кочегаром у школі та сільській раді. У 2023 році долучився до лав Збройних Сил України та став на захист Батьківщини. Службу ніс на посаді водія-радіотелефоніста. Загинув 18 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Провели в останній путь та попрощались з воїном на малій батьківщині.

Старший солдат Дубров Іван Валентинович народився 16 лютого 1992 року в селі Великий Листвен Чернігівської області. Після закінчення школи опанував професію кухаря, проте після цього знайшов себе у будівельній справі. Проходив строкову військову службу в місті Києві. У 2014 році без вагань став на захист Батьківщини. Згодом повернувся до цивільного життя, але у перший день повномасштабного вторгнення рф на територію України повернувся до війська та вкотре став на захист України. Захищав Чернігівщину, а після її звільнення з побратимами вирушив боронити Схід України на посаді водія відділення протитанкових ракетних комплексів. Загинув 21 березня 2024 року на Донецькому напрямку. Попрощалися з воїном у Чернігові, поховали у рідному селі.Солдат Холопцов Роман Юрійович народився 17 лютого 1983 року в селі Оболоння на Коропщині. Закінчив 11 класів місцевої школи, далі навчався в Чернігівському державному інституті економіки і управління за спеціальністю «банківська справа». До повномасштабного вторгнення рф на територію України працював у Коропській дільниці Корюківського УЕГГ Чернігівської філії «Газмережі». У травні 2022 року долучився до лав Збройних Сил України та став на захист Батьківщини на посаді оператора відділення протитанкового взводу. Загинув 20 березня 2024 року у бою на Донеччині. Провели в останній путь та поховали воїна на малій батьківщині.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Добавить в: