Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Місячний посівний календар на 2024 рік.

Місячний посівний календар на 2024 рік.

 

Місячний посівний календар - це важливий інструмент для створення красивого та гармонійного ландшафту на вашій присадибній ділянці, впорядкування саду та підготовчих робіт на городі.

Цей календар надає інформацію про сприятливі та несприятливі дні для виконання різних робіт у саду. Він допомагає визначити оптимальний час для посіву, пересадки, обрізки рослин, травлення та інших робіт.

Використання місячного посівного календаря дозволяє садівникам планувати свою роботу таким чином, щоб вона була найбільш ефективною. Врахування фаз місяця допомагає забезпечити успішний розвиток рослин, підвищити врожайність та якість урожаю.Отже, місячний посівний календар є невід'ємною частиною успішного та ефективного ведення садового господарства, допомагаючи садівникам досягти найкращих результатів у догляді за садом та ландшафтним дизайном.

Найсприятливішими для посадки коренеплодів будуть дні, коли спадаючий Місяць знаходиться під родючими знаками Зодіаку, а для рослин, що ростуть над землею — коли Місяць, що росте, проходить під родючими знаками.

Родючі знаки - Скорпіон, Риби, Тілець, Рак.
Неродючі знаки - Водолій, Лев, Овен.

Як перетворити свою ділянку чи сад в місце краси та спокою? Де купити гарні, здорові рослини у Чернігові? Як зрозуміти, які саме рослини підходять для вашої місцевості та не витрачати марно гроші? Хто може зробити проект озеленення, та може і реалізувати його "під ключ"?  Читайте у матеріалі  "Весняний сезон в саду і на присадибній ділянці: що? де? коли?

Gorod.cn.ua


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: посівний календар 2024, коли саджати, місячний календар, обрізка дерев, поради садівникам

Добавить в: