Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Пенсіонерка з Коропщини віддала 30 тисяч на ЗСУ

Пенсіонерка з Коропщини віддала 30 тисяч на ЗСУ

 

Минулого тижня майже вся Коропщина обговорювала вчинок 76-річної Ольги Мельничук, що мешкав в Поліському. Вона передала на потреби ЗСУ зо тисяч гривень.Фото - Наталія Слінкіна, сайт "Вечірній Київ"

— Вони пішли на придбання тепловізійного монокуляра — його просили на­ші оборонці. Дві тисячі, яких не вистача­ло, взяли з коштів, що були зібрані жите­лями громади під час благодійних захо­дів. Прилад уже відправили захисникам у прикордоння Чернігівщини, — повідомили в селищній раді.

30 тисяч для багатьох пенсіонерів — захмарна сума: пенсії маленькі, ціни зростають. Назбирати стільки не вийде і за рік, якщо навіть багато в чому відмов­ляти собі.

— Останнім часом Ольга доглядала за Тетяною Рябухою. Вона на 10 років мо­лодша, але дуже хворіла. Своєї сім’ї не мала, а між собою жінки дружили. Кошти на витрати були. Тетяна Володимирівна раніше працювала секретарем у сільра­ді: у неї пенсія — не мінімальна.
З березня вона померла. Ольга від­була поминки, замовила пам’ятник на могилу, а кошти, що залишилися, віддала на армію. — розповіли в селі.

Одні говорять про це з повагою, інші знизують плечима — мовляв, ніхто ж тих грошей не бачив і не рахував, могла б за­лишити собі.

— Не могла, — каже староста Полісь­кого Надія Солошенко. — Ольга Степа­нівна — дуже совісна і порядна людина. Таких ніщо не може змінити. Навіть війна.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Коропщина, пенсіонерка, гроші, Мельничук, Поліське

Добавить в: