Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чи може фарба захистити метал від корозії?

Чи може фарба захистити метал від корозії?

 

Металеві частини різноманітних конструкцій можуть зазнати корозії внаслідок негативних атмосферних впливів. Це призводить до необхідності відновлення та матеріальних витрат. Тому доцільніше захистити метал, щоб запобігти його руйнуванню. Корозійні процеси починаються через діє ультрафіолету, вологи, хімічних компонентів. Надійним захистом є нанесення на металеві деталі спеціальної фарби.

Саме фарба для металу запобігає запуску руйнівного механізму корозії. На сайті ADAM.UA у широкому асортименті представлені якісні захисні засоби. Цей маркетплейс є надійним та популярним майданчиком для продажу різноманітних господарчих товарів та продукції аграрної сфери.Види фарб по металу

Фарбування металевих частин агрегатів чи конструкцій має на меті захист та надання естетичного вигляду. Вибір захисного покриття залежить від типу металу та умов, у яких він буде експлуатуватися. Фарби по металу різняться властивостями:
  • стійкі до ультрафіолету та вологи акрилові захисні покриття надійно зчіплюються з металевими поверхнями;
  • довговічні масляні види використовують до компонентів і деталей, що зазнають агресивних хімічних та механічних впливів;
  • емаль не тільки надасть привабливий блиск, а й стійка до механічної дії;
  • для металевих ділянок, що знаходяться під постійною руйнівною дією хімічних чи атмосферних впливів, використовують спеціальні види покриття.
Фарби необхідні для захисту металевих огорож, відкритих конструкцій та деталей машин. Сталеві поверхні варто вкрити масляним антикорозійним покриттям, а алюмінієві добре захистять акрилові варіанти.

Вибір та способи фарбування

Перед вибором захисного покриття необхідно проаналізувати умови розташування металевих частин, вид металу, мету захисту. Покриття наносять у три етапи:
  1. Очищення конструкцій від забруднень та іржі.
  2. Нанесення ґрунтовки як основи для покращення адгезії.
  3. Фарбування згідно з інструкцією.
В інструкції зазначено, як підготувати фарбу та в який спосіб наносити. Обов’язково варто дотримуватися заходів безпеки: користуватися спецодягом, респіратором, окулярами. Правильно нанесена фарба значно збільшить строк експлуатації металевих конструкцій.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: