Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Звіт Trustee Plus показав збільшення користувацької бази до 200 000 осіб

Звіт Trustee Plus показав збільшення користувацької бази до 200 000 осіб

   • Проєкт Trustee Plus зумів показати зростання у дві сотні тисяч осіб за короткий проміжок часу.
  • Мобільний додаток став одним із найуспішніших продуктів екосистеми компанії.
  • Сервіс пропонує 71 000 торгових пар і доступ до трьох десятків активів.

Команда Trustee представили дані щодо розвитку мобільного додатка компанії. Згідно з наявною інформацією, за менш ніж два роки існування сервіс показав зростання у 200 000 користувачів. І аудиторія продукту під назвою Trustee Plus продовжує швидко збільшуватися.

Крім помітного зростання згаданого показника, команда вказала і на інші аспекти розвитку. Кількість пропонованих торгових пар перевищила 71 000, а перелік доступних для придбання активів переступив за позначку у 30 монет. При цьому мобільний додаток щодня обробляє 31 000 операцій, підкреслили в Trustee.

«Ми чітко усвідомлювали, що користувач потребує більшої доступності сервісів, пов'язаних із цифровими активами. Ширші можливості, менше обмежень і безвідмовна робота. Набір простих і зрозумілих інгредієнтів, який пропонує Trustee Plus. І можу запевнити клієнтів, що наша компанія продовжить йти їм назустріч, роблячи життя комфортнішим», — заявив CEO Trustee Вадим Груша.

Примітно, що крім таких варіантів, як, наприклад, купити догікоїн за гривні або поповнити криптогаманець банківською картою, у Trustee Plus є ще один «козир у рукаві». Це платіжна криптокарта, що значно розширює користувацькі можливості. Саме з її допомогою стало можливим розраховуватися цифровими активами в будь-якій зручній ситуації.

До слова, видання Incrypted занесло продукт Trustee Plus до рейтингу найкращих криптокарт, доступних для користувача у 2024 році. На думку порталу, цей сервіс більше нагадує універсальну платформу цифрових фінансів, ніж звичний спільноті криптогаманець. І, найімовірніше, саме цю мету переслідувала команда Trustee під час розроблення мобільного додатка.

Аналітики вже прогнозують подальше масштабування проєкту. Імовірно, позначка у 250 000 користувачів ближче, ніж може здатися. І є думка, що розробники Trustee Plus підготують щось особливе для своєї аудиторії в найближчому майбутньому.


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: