Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Стали відомі подробиці вбивства у Даньківці

Стали відомі подробиці вбивства у Даньківці

 

У Даньківці Прилуцького району в дворі 34-річного Сергія Глинського поліцейські знайшли тіло його од­носельця — 51-річного Андрія Венделя, котрий май­же місяць вважався зниклим безвісти. Глинський зі­знався в убивстві. Зараз під вартою. Йому світить від 7 до 15 років тюрми.Фото - ілюстративне

Покійний був родом із Заходу України. Мешкав у Дань­ківці, хоча зареєстрований у сусідній Малківці (там живуть його колишня дружина і падчерка). Своїх дітей не мав. Піс­ля розлучення мешкав сам. Займався підробітками. Три­мав невелике хазяйство: курей, гусей, кіз. З цього й жив. Любив випити. Як і Глинський. Він із Прилук. Раніше судимий (кажуть, що за наркотики). Власної родини не має. Останнім часом мешкав у Даньківці, де батьки купили ха­ту. А на життя заробляв продажем яєць (для цього тримав птицю).


Вендель пропав на початку лютого. На сполох заби­ла його сусідка, яка помітила, що він не з’являється вдо­ма. І 9 лютого викликала поліцію. Пошук по гарячих слі­дах успіху не приніс. Упродовж місяця оперативники ще кілька разів навідувалися в село. Опитали мало не всіх міс­цевих, заглядали в покинуті хати — марно. Тоді вирішили оглянути колодязі. І знову невдача. Може, труп так і не зна­йшли б, якби не сусіди Глинського, які підказали правоохо­ронцям, що в того у дворі є покинутий колодязь. За при­значенням він не використовується, бо пересох. Господарі зняли верхнє бетонне кільце і зробили з колодязя вигрібну яму, яку прикрили листом металу.

6 березня оперативни­ки навідалися до Глинського в двір. Підняли той лист мета­лу й зазирнули всередину. Та до пуття розгледіти, що там, не змогли. Стали штрикати палицею і на щось наткнулися. Викликали рятувальників. Ті витягли з ями напіврозкладений труп. Судмедексперти нарахували множинні перело­ми черепа, грудної клітки і кінцівок. А в хаті Глинського знайшли сліди засохлої крові і валянок убитого.

Сергія затримали. Відпиратися він не став і розповів, як усе було. Вранці 6 лютого Андрій прийшов до нього до­дому, вони випили. Продовжити «застілля» домовилися по обіді — після того, як Сергій змотається в Прилуки у спра­вах. Близько 15-ї він уже був дома. Тож продовжили п’янку. Зав'язався конфлікт — через те, що Вендель буцімто вкрав у Глинського гроші. Господар накинувся на гостя з кулака­ми і кілька разів ударив його в обличчя. Потім пішов у кори­дор, узяв металевий кутник і став ним гамселити бідо­лаху по чому попало — по голові, тулубу, руках, ногах. Після чого випив горілки і ліг спати. Надвечір прокинувся і побачив, що Вендель мертвий. Витягнув тіло надвір і ски­нув у вигрібну яму.
Прилуцький міськрайонний суд закрив підозрюва­ного в СІЗО на найближчих 60 діб.

Джерело: газета “Гарт”, Юрій Нікітін

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вбивство, Даньківка

Добавить в: