Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Гастропортал Restaurant Guru відзначив міжнародною нагородою Прилуцький бургер-бар «За Рогом»

Гастропортал Restaurant Guru відзначив міжнародною нагородою Прилуцький бургер-бар «За Рогом»

 

Гастропортал Restaurant Guru відзначив міжнародною нагородою Прилуцький бургер-бар “За Рогом”. Заклад, за відгуками кількох сотень гостей, визнали найкращим у місті. Про це повідомляє гастропортал Restaurant Guru.

Зазначається, що експерти, за відгуками кількох сотень гостей закладу, визнали “За Рогом” найкращим бургер-баром у Прилуках.

«Вітаю команду бургер-бару За рогом з нагородою!» – зазначив виконавчий директор Restaurant Guru Ендрю Пріст.

“За Рогом” – перша бургерна у Прилуках, яка працює на Центральному ринку з 2015 року.

Нещодавно запрацювала друга локація закладу у центрі – в парку Дубинського.


Як повідомляють власники у соцмережах, булочки для бургерів випікають у власній пекарні, а котлети формують зі 100% мʼяса. В закладі цікаві рецептури соусів і маринадів: є апельсиновий, барбекю з кока-колою, фермерський з турецьким йогуртом, а також солодкий реліш з огірків і перців.

“Крім класичного чізбургера, в меню Авокадо бургер з апельсиновим соусом, Кімчі бургер з маринованим імбиром, Цезар бургер з Грана Падано. Відсьогодні гості За рогом можуть замовити і бургер з крафтовою веганською котлетою Файн Органік”, зазначають у закладі.

Джерело: https://www.pryluky.club/

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, бургер-бар

Добавить в: