Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Жителька Чернігова ледь не зарізала на смерть коханку цивільного чоловіка у гуртожитку

Жителька Чернігова ледь не зарізала на смерть коханку цивільного чоловіка у гуртожитку

 

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину раніше судимої за крадіжку Сосницьким райсудом 40-річної місцевої мешканки Гуз Олени Сергіївни у вчиненні умисного тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння (ч.1 ст.121 КК України).Встановлено, що ввечері 19 листопада 2023 року жінка, зайшовши до квартири своєї подруги Соловей Ольги Олександрівни та побачивши інтимні стосунки між її цивільним чоловіком та останньою. Після того, як чоловік випхав її з кімнати Олена Гуз повернулся вранці 20 листопада до помешкання подруги. Там все ще був її чоловік, але побачивши Олену пішов геть. Після чого вона залишилась с потерпілою наодинці. Обвинувачена, погрожуючи вбивством, взяла ножа та почала спочатку різати спортивні штани в яких була одягнута потерпіла. Намагаючись втекти, остання вискочила в коридор гуртожитку, однак обвинувачена силоміць її затягла в кімнату та одразу закрила двері зсередини. Свідком вказаних обставин була сусідка по кімнаті. В період перебігу конфлікту, обвинувачена, тримаючи в руці ножа, постійно кричала, що «вб`є» та постійно ображала потерпілу нецензурними словами.

Перебуваючи вже в кімнаті, обвинувачена нанесла один удар ножем в ліву частину грудної клітини потерпілої. Побачивши кров у потерпілої, обвинувачена одразу вийшла з кімнати та підперла ззовні вхідні двері тумбочкою, яка мала б перешкодити відкриттю дверей. Ольга Соловей, побоюючись повернення обвинуваченої, швидко одяглась і відсунувши дверима тумбочку, вийшла з будівлі гуртожитку. Потерпіла розповіла про конфлікт і поранення цивільному чоловіку Олени Гуз та подрузі, а 21.11.2023 р. їй через погіршення стану здоров`я викликали карету швидкої медичної допомоги.

Допитана в судовому засіданні свідок надала показання, що з жовтня 2023 р. вона проживає в гуртожитку. Обвинувачену та потерпілу свідок знає лише наглядно як сусідів за місцем проживання.
Вранці 20.11.2023 р. вона повернулась додому з нічної зміни та вирішила лягти відпочити, але почула як в коридорі хтось гучно стукав у двері. Свідок вийшла в коридор і побачила як обвинувачена наполегливо та досить сильно стукала в двері до кімнати де проживає потерпіла. Через деякий час, коли свідок проходила повз кімнату де проживає потерпіла, обвинуваченої в коридорі не було, але вже з її кімнати лунали жіночі крики.
Потім, свідок побачила як з кімнати вибігла потерпіла, а за нею обвинувачена в руках якої був ніж. З одягу на потерпілій були лише штани та бюстгальтер. Остання просила обвинувачену відпустити, однак вона силоміць, тримаючи її однією рукою за волосся, а в іншій ніж, затягнула назад до кімнати. Свідок особисто чула як при цьому обвинувачена погрожувала потерпілій вбивством. Після чого, двері кімнати де проживає потерпіла зачинились зсередини на замок.

Свідок підтвердила, що чула як потерпіла і в кімнаті просила обвинувачену відпустити її, проте остання продовжувала погрожувати вбивством. Приблизно через 10 хвилин, свідок почула як відкрились двері кімнати де проживає потерпіла, а потім вже побачила як під дверима останньої стоїть тумбочка. Хто ставив тумбочку свідок не бачила.

Через деякий час, свідок побачила як до дверей кімнати де проживає потерпіла підійшла обвинувачена і запитала «Ти жива?». Ввечері сусіди по гуртожитку розповідали, що потерпіла вранці виходила зі своєї кімнати.

В судовому засіданні обвинувачена вину в пред’явленому обвинуваченні не визнала та надала показання, що будучи схвильованою від побаченого, лише схопила потерпілу за волосся та стягнула її з ліжка на підлогу, після чого вийшла з квартири.

За результатами судового розгляду та оцінки наданих прокурором доказів, Новозаводським районним судом м.Чернігова обвинуваченій призначено покарання у виді 6 років 6 місяців позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили засуджена перебуватиме під вартою в ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор».

Gorod.cn.ua за інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гуртожиток, ушкодження, ніж, прокуратура, вирок

Добавить в: