Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Сосниччині браконьєр незаконно виловив риби на понад 100 тисяч

На Сосниччині браконьєр незаконно виловив риби на понад 100 тисяч

 

7 березня 2024 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На озері поблизу с. Мале Устя Сосницької громади виявлено місцевого мешканця, який ловив рибу з човна за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки простої. В протизаконний спосіб порушник добув 58 екз. водних біоресурсів, загальною вагою 70 кг:Збитки, завдані рибному господарству України, склали 102 850 грн.

На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група ВП№1 Корюківського РВП ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.

На порушника складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 та ч. 2 ст. 90 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Сосницького районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. У правопорушника вилучені заборонене знаряддя лову, дерев’яний човен, автомобіль Renault Duster та незаконно добуті водні біоресурси.

З метою проведення профілактики правопорушень серед громадян просимо розмістити відповідну інформацію на сторінках вашого видання. Щиро вдячні за співпрацю. Посилання на матеріал на офіційному сайті Чернігівського риб патруля На Сосниччині браконьєр незаконно виловив 70 кг риби на понад 100 тис.грн.Джерело: chng.darg.gov.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: риба, патруль, Устя

Добавить в: