Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Ніжинському пологовому реалізується проєкт «Будівництво дахової сонячної електростанції»

У Ніжинському пологовому реалізується проєкт «Будівництво дахової сонячної електростанції»

 

У Ніжинському пологовому будинку встановлюють сонячну електростанцію. Важливий проєкт втілюють у життя, за фінансової підтримки західних партнерів. Цьому передував візит очільника Ніжина до США восени минулого року.Олександр Кодола міський голова Ніжина:


- Ми залучилися підтримкою американців, що стосується енергонезалежності нашої країни, зокрема м.Ніжин. Тому сьогодні спільно з ГО "Yellowblue Force Foundation" ми будемо реалізовувати цей проєкт. Обладнання для облаштування сонячної електростанції потужністю 80 кіловатів вартує понад 4.3 млн. гривень.

Щороку у Ніжинському пологовому будинку народжується близько 900 малюків, проводиться понад 2000 великих і малих оперативних втручань. Робота сонячної електростанції допоможе підвищити надійність електропостачання пологового будинку. Акумуляторні батареї дадуть можливість працювати екстреному обладнанню, що надважливо в період воєнного стану. Ці батареї (акумулятори, які вони заряджають) розраховані на 8 годин безперебійної роботи, в разі блекауту.

Серед переваг і є те, що сонячна електростанція дасть суттєву економію - близько 540 тисяч гривень на рік.

Сьогодні завдання міської влади Ніжина - встановити подібне обладнання і на інших медичних закладах.Джерело: Онлайн-медіа ТІМ plus

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електростанція, пологовий, Ніжин, Кодола

Добавить в: