Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Після об'їзду міста Ломако попросив начальників комунальних підприємств негайно ліквідувати проблемні питання

Після об'їзду міста Ломако попросив начальників комунальних підприємств негайно ліквідувати проблемні питання

 

Після об'їзду міста та особистого спілкування з мешканцями стосовно проблемних питань, в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако під час загальноміської наради в муніципалітеті 27 лютого звернувся до начальників ЖЕКів та інших комунальних підприємств зі словами: «Менше часу проводьте в кабінетах, а частіше обходьте свою територію, спілкуйтеся з людьми, аби бачити всі проблеми». Та поставив вимогу: навести лад на довірених їм територіях.Після чого в.о. очільника міста навів конкретні приклади проблем, невирішення яких загрожує, в першу чергу, безпеці містян і вимагає швидкого реагування. Наприклад:

КП «Деснянське»: стан будинку на вул. П'ятницька, 11, на стіні якого помітна тріщина.
– Треба робити термінове обстеження, щоб не допустити подальшого руйнування, – звернувся Олександр Ломако до керівника КП.

КП «ЖЕК-13»: на вул. Волковича, між будинками №10 та №12, бетонною плитою закритий колодязь.
– Там ходить багато людей, тому треба провести обстеження і вирішити питання, щоб люди не травмувалися, – дав доручення в.о. міського голови.


КП «Новозаводське»: з даху будинку на вул. Козацька, 4А, під час сильного вітру падає цегла, що також загрожує безпеці людей і вимагає реагування.
КП «ЖЕК-10»: на вул. Пухова, 45 в аварійному старні знаходиться тополя, яку потрібно обстежити і спиляти аварійні гілки, сказав Ломако.

Відреагувати на виявлені проблеми також доручено керівнику КП «Паркування та ринок», яке опікується підземним переходом на вул. Героїв Чорнобиля – там провалилася ливнева решітка: «Ливневу решітку уже огородили самі люди. Скільки ще вам часу потрібно вирішити це питання? Давайте, вирішуйте. Через тиждень чекаю конкретики», сказав Олександр Ломако.

КП «Чернігівводоканал» отримало доручення обстежити провалля, що утворилося на вул. Левка Лук'яненка, в районі магазину «Квартал», а КП «АТП-2528» вирішити аналогічну проблему на зупинці біля готелю «Україна», звідки відправляють автобуси до Києва.Джерело: телеканал «Новий Чернігів», сайт міськради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ломако, нарада, комунальники

Добавить в: