Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з двома військовими

На Чернігівщині попрощалися з двома військовими

 

27 лютого на Чернігівщині попрощалися з двома військовими - Артемом Маслаком і Сергієм Нелюбиним. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Молодший сержант Маслак Артем Вікторович народився 02.01.1992 року
в селі Горохове Чернігівської область. Навчався у школі села Матіївка, проживав у селі Мости. Після закінчення 9-го класу вступив до Конотопського ліцею, де опанував професію «плиточник-камінщик-пічник». З квітня 2010 року проходив строкову військову службу у складі внутрішніх військ МВС України. Потім займався художньою самодіяльністю, близько 5 років працював зварювальником у місті Батурин, згодом переїхав до Києва. У жовтні 2022 року долучився до лав ЗСУ та став на захист Батьківщини. За час служби відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Сталевий хрест». Загинув 21.02.2024 року у бою на Донеччині. Попрощалися та поховали воїна у Батурині.
Старший сержант Нелюбин Сергій Вікторович народився 23.05.1979 року у селі Добрянка на Чернігівщині, де закінчив 9 класів місцевої ЗОШ. 1997-1998 роки - строкова військова служба. Кілька років працював закордоном, після повернення влаштувався на постійне місце роботи на ДП "Добрянське лісове господарство". У липні 2023 року став до лав ЗСУ. Служив на посаді головного сержанта піхотного взводу. Під час виконання одного з бойових завдань на Донеччині отримав тяжке поранення. У ніч з 20.02.2024 на 21.02.2024 року серце воїна зупинилось у лікарні міста Павлоград Дніпропетровської області. Попрощалися та поховали воїна у рідному селі.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися

Добавить в: