Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Двоє мешканців Чернігівщини вимістили своє зло на автівках і спалили їх

Двоє мешканців Чернігівщини вимістили своє зло на автівках і спалили їх

 На початку лютого в лісосмузі між Великим Щимелем і Кучинівкою (на Сновщині) люди, що проїжджали мимо, побачи­ли заграву і зателефонували на 102. Поліцейські зі Сновська, ко­трі прибули на місце, виявили обгорілий Volkswagen Тouran і його власника. На диво спокійного — як для такої події. Він розказав, що «все дістало». От і напився та вимістив негатив на машині. Під­палив її сам, тож ні до кого претензій не має. Хіба що до долі, яка несправедлива до нього. Йому близько 40. Родом зі Щимеля, але зараз у селі не живе. На щастя, ніхто не постраждав. Пожежники не дали вогню поширитися на ліс.

А незадовго до цього в Менському райсуді розглядали кри­мінальне провадження щодо 31-річної жительки Мени, яка «випустила пару» в такий самий спосіб. Правда, автомобіль BA3-21063, який вона спалила, був чужий. Згідно з матеріалами справи, сталося це у Феськівці, куди менянка добралася вно­чі. Перелізла через паркан, облила машину бензином і піднесла сірника. Автівка згоріла. 40-річний господар залишився без коліс. Люди жаліють його: чоловік —- інвалід, ходить на протезі.

— Він не місцевий. Купив у селі хату близько року тому. Спо­кійний, неконфліктний, — розповіли селяни.

Кажуть, із підпалювачкою в нього раніше були стосунки. Але щось пішло не так, і вони перестали спілкуватися. Нібито згодом у жінки з'явився інший, але образа на колишнього не минула. І вона помстилася... його машині.

Згідно з інформацією Корюківської окружної прокуратури, у ході судового розгляду обвинувачена повністю визнала свою про­вину і розкаялась у скоєному. Вона мала сісти за ґрати на 4 роки, але на підставі ст. 75 ККУ була звільнена від відбування покарання з випробуванням. Іспитовий термін, визначений судом, тривати­ме 3 роки. Якщо протягом цього часу жінка не вчинить нового кри­мінального правопорушення, суд може звільнити її від відбування покарання. Чи отримає постраждалий компенсацію за втрачене майно, хто знає: на сьогодні «месниця» безробітна.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підпал, автівка

Добавить в: