Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Менська лікарня буде економити майже 1 млн. гривень на електроенергії

Менська лікарня буде економити майже 1 млн. гривень на електроенергії

 Менська лікарня, фото з сайту Сусіди.City

Витрати на оплату електроенергії, яку споживає Менська лікарня (зараз вони складають близько 2,5 млн грн за рік), після встановлення на будівлі закладу сонячних панелей мають скоротитися май­же на мільйон. Фінансування на це громада отри­має завдяки перемозі в проекті «Відновлювальні джерела енергії для стійкої України», який викону­ється Німецьким товариством міжнародного спів­робітництва за дорученням Федерального мініс­терства економіки та захисту клімату Німеччини спільно з Міністерством енергетики України.

Реалізація проекту розрахована на 18 місяців. Його загальна вартість — близько 2 млн євро.

Крім Менської, відібрано ще 13 громад з усієї України, у яких теж будуть встановлені сонячні елек­тростанції. Однією з них стане Сосницька ТГ Тут об’єкт відновлювальної енергетики використовува­тиметься для водозабору.

— Конкурс був оголошений у жовтні минуло­го року, і наші фахівці зразу ж почали працювати над заявкою. Успішно пройшли всі етапи конкур­су, включаючи онлайн-співбесіду з командою про­екту, — повідомили в селищній раді про роботу, що забезпечила успіх.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електроенергія, Мена, лікарня

Добавить в: