Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Мешканці однієї з громад Чернігівщини хочуть понтонний міст

Мешканці однієї з громад Чернігівщини хочуть понтонний міст

 

На початку цього тижня, згідно з інформацією ОВА, проблеми з автосполученням (через повно­воддя) мали 12 населених пунктів області. Серед шляхів з особливо утрудненим сполученням — до­рога між Малим і Великим Дирчином на Городнянщині.
У січні, коли після грудневого потепління і роз­ливу Снову настало похолодання, подолати 3 км шляху між селами теж було непросто — людям до­велося об’їжджати через Березнянську громаду (Менщина).Нині дорога перелита значно більше. Деякі від­чайдухи переходять воду у чоботах-бродах. «Течія звалила з ніг чоловіка, він мало не потонув», — по­відомляє в соцмережах Василь Манойло.

— Ситуація контрольована. Хати не підтоплені. П'ятницями староста привозитиме людям родукти, які вони замовляли, ліки та пошту. Працює соці­альний працівник. Щодня робимо заміри рівня во­ди і повідомляємо в Чернігівську райдержадміністрацію (обидва села тепер — у складі Седнівської громади Чернігівського району. — Авт.) та еменесникам, — каже голова ТГ Тетяна Мориляк. — Вирішене питання про цілодобове чергування ря­тувальників. Для допомоги місцевим мешканцям (у Малому Дирчині — 10 дорослих і одна дитина) ура­зі необхідності буде задіяний рятувальний автомо­біль підвищеної прохідності «Богун».

Ця проблема існує вже багато років, але й досі не розв'язана.

— Деякі мешканці вимагають, щоб був понтон­ний міст. Та зараз зробити це неможливо. Будемо шукати інші шляхи, — додає очільниця громади.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: міст

Добавить в: