Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими

На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими

 

22-го лютого на Чернігівщині пройшли церемонії прощання з трьома військовослужбовцями. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Молодший сержант Слухай Артур Михайлович народився в Ніжині 10 вересня 1994 року
. Навчався в місцевій ЗОШ №15, після нього - у Харківському військовому університеті. Проходив строкову військову службу. З першого дня повномасштабної війни долучився до ЗСУ. Боронив рідне місто, після чого вирушив захищати східні кордони України. Під час чергового бою з ворогом на Харківщині отримав важкі опіки. 14-го лютого 2024 року, після 4-х місяців боротьби за життя, серце воїна зупинилось. Попрощалися та поховали в Ніжині.
Солдат Смірнов Михайло Юрійович народився 11 жовтня 1971 року в селі Красні Баки (рф). У 7 років з родиною переїхав до Ніжина на Чернігівщину. Навчався у місцевій школі №3, далі - в університету водного транспорту. Проходив військову службу, після цього працював будівельником. У березні 2022 року долучився до ЗСУ. Останнім часом боронив східні кордони держави. Загинув 15.02.2024 року у бою на Донеччині. Попрощалися та поховали у Ніжині.

Солдат Колонтай Дмитро Сергійович народився 10.01.1991 року в Чернігові. Після закінчення Чернігівського ліцею №15 вступив до Інституту економіки та права, де опанував фах «інженер-геодезист». З початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Спочатку захищав рідне місто, з часом вирушив боронити східні кордони на посаді командира стрілецького відділення. Загинув 17.02.2024 року у бою на Луганщині. Попрощалися в Катерининській церкві, поховали на Яцево.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: військові, попрощалися

Добавить в: