Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 257 вулиць у Чернігові потребують ремонту: які дороги лагодитимуть першочергово

257 вулиць у Чернігові потребують ремонту: які дороги лагодитимуть першочергово

 

257 вулиць у Чернігові потребують ремонту, але грошей, виділених на ремонт доріг у 2024 році, мало. Про це сказав 20 лютого на загальноміській нараді у міськраді керівник КП "АТП-2528" Руслан Волок."На сьогодні потребують хоч якогось ремонту – ямкового, підсипку – 257 вулиць у нашому місті, це тільки асфальтованих. Я не кажу вже за приватний сектор, особливо на околицях, де їздила велика військова техніка, вони зруйновані повністю. І ті кошти, які виділені в цьому році, їх мало. Але, хочу, щоб жителі міста розуміли, ми виходимо з того, що є", – сказав Руслан Волок.

Він зазначив, що першочергово ремонтуватимуть дороги, якими рухається більша кількість транспорту:

"Будемо десь робити на основних магістралях, де більший потік автотранспорту. Але ми також плануємо і в приватному секторі навести хоч десь якийсь порядок, будемо зрізом засипати, але ті місця, де ходила велика військова техніка".
За словами в.о. міського голови Чернігова Олександра Ломака, щоб зрозуміти, скільки це коштуватиме, треба зачекати, коли запрацюють асфальтні заводи, бо зараз в них нема ціни бітуму.

"Ті кошти, які в нас закладені, вони менше навіть, ніж були у довоєнні роки в бюджеті, значно менші, а тоді і ціна була інша, тому це копійки порівняно з тим, що потрібно. Ну але будемо виходити з ситуації, в нас немає звідки їх зняти, немає статтей, які ми можемо недофінансувати, щоб зробити дороги. Тому будемо виходити з того, що маємо", – сказав Олександр Ломако.
Руслан Волок зазначив:

"Асфальтні заводи стоять, ціни ми не розуміємо, ніхто не може сказати, яка буде ціна через той же місяць, коли вони запрацюють".

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Волок, вулиці, ремонт

Добавить в: