Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Олег Курко - допоміг захистити Чернігів - а тепер потребує нашої допомоги.

Олег Курко - допоміг захистити Чернігів - а тепер потребує нашої допомоги.

 

В чоловіка стався рецидив важкого онкологічного захворювання - рак ректосигмоїдного відділу товстої кишки. З 2021 року родина почала боротьбу  із недугою і навіть отримала перемогу на цьому фронті - на початку 2022- року Олег перебував у стані ремісії.  Попри наявну хворобу і можливі  наслідки, Олег був одним  з тих, хто в лютому 2022 року не роздумуючи став до оборони  Чернігова, та захищав наше місто від навали російських загарбників. Вдома на Олега завжди чекали дружина Людмила та донька Катерина, отримуючи лиш короткий перепочинок від хвилювань між завданнями. У квітні 2022-го, після вигнання ворога з  Чернігівщини, увійшов до складу 119-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, у складі 162-го батальйону.

Поки Олег Курко, боровся із зовнішнім ворогом - російськими загарбниками, до нього підступно підкрався - внутрішній - рак. Та чоловік не здався, адже він справжній боєць, від моменту виявлення хвороби Олег пройшов 30 курсів хіміотерапії.

На жаль, останні 6 курсів, показали таке лікування вже не ефективне. Для боротьби з хворобою необхідна  дороговартісна імунотерапія, препаратом  Авастин.  Місяць лікування в Україні обійдеться родині у 200 тисяч грн. За прогнозами лікарів, таку схему  застосовувати необхідно не менше року, а це 2,5 мільйонів гривень, яких немає у родини Курко.

Сьогодні, родина змушена звертатися до чернігівців у пошуках підтримки. Лише спільними зусиллями можливо  врятувати життя захисника Чернігова Олега Курка, це той самий випадок, коли кожен донат і кожна гривня здатні врятувати життя. 


Кошти на лікування чоловіка збирає його дружина, Людмила Курко.

Посилання на конверт ПриватБанку: https://www.privat24.ua/send/bp1kh

Посилання на банку Монобанку: https://send.monobank.ua/jar/9cd8YTYa4P

Картка ПриватБанку: 4149609055736971Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олег Курко, допомога

Добавить в: