Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з двома військовими

На Чернігівщині попрощалися з двома військовими

 

16-го лютого на Чернігівщині пройшли церемонії прощання з двома військовослужбовцями. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Старший солдат Сазонов Андрій Валерійович народився 20.06.1998 року
в селі Соколів на Житомирщині. Проживав в смт Дружба на Чернігівщині. У 2016-2019 роках проходив військову службу, у 2017-му брав участь в АТО. Закінчив Чернігівський кооперативний фаховий коледж за напрямом "правознавство". Після початку повномасштабної війни долучився до ЗСУ. Служив на посаді командир бойової машини одного зі штурмових відділень. Загинув 13.02.2024 року у бою на Донеччині. Попрощалися в Ічні, поховали на кладовищі смт Дружба.
Солдат Довгий Олександр Іванович народився 24.09.1973 року в смт Дмитрівка на Чернігівщині. Навчався в місцевій середній школі, потім - у Бахмацькій ДТСААФ. Проходив строкову військову службу, далі працював і проживав в смт Дмитрівка. У жовтні 2023 року долучився до лав ЗСУ. Служив на посаді старшого стрільця-оператора стрілецького відділення. Загинув 08.01.2024 року у бою на Харківщині. Попрощалися та поховали в смт Дмитрівка.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, Ічня, Дмитрівка

Добавить в: