Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Козуля, яку врятували у Сосниці буде жити

Козуля, яку врятували у Сосниці буде жити

 

Наприкінці минулорічного жовтня ми писали, як небайдужі сосничани врятували п’ятьох чорношиїх гагар, які на шляху до теплих країв приземли­лись у селищі в калюжах у різних місцях. Деякі були травмовані. На вихідні жителі прихистили бідолах, а потім відвезли їх до Менського зоопарку, де гагари зразу облюбували озерце з рибою.— Із Сосниці й раніше привозили постраждалих птахів, — розповідала тоді директорка звіринця Зінаїда Максименко.
Днями до добрих справ мешканців селища додалася ще одна, - вони врятували життя невеличкій козулі. Коли її знайшли, вона вже почала замерзати.

Ймовірно, вибилася із сил, коли перепливала річку, — припускають жителі вули­ці Весняної, які гуртом рятува­ли козулю. Її на руках занесли в теплий сарай. За ніч вона віді­грілася і навіть трохи пручала­ся, коли її помі­щали в легко­вик, щоб відвез­ти в зоопарк.

— Згодом ми зателефону­вали туди, щоб дізнатися, як вона, — каже очільниця підрозділу озеленення КП «Благоустрій — Сосниця» Людмила Кликова. — Сказали, що вже встає. Поки що на ка­рантині. Та головне — буде жити.
Людмила Миколаївна доклала неабияких зусиль і для порятунку гагар.

На жаль, із п’яти птахів вижило тільки троє. А двоє підгодувались, відпочили в зоопарку і полетіли далі.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко. Фото із соцмереж

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: козуля, Сосниця, зоопарк

Добавить в: