Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові планують знести пошкоджену після російського обстрілу будівлю дитячої стоматполіклініки

У Чернігові планують знести пошкоджену після російського обстрілу будівлю дитячої стоматполіклініки

 

У Чернігові планують знести будівлю дитячої стоматполіклініки на вулиці Княжій, яка була пошкоджена після російського обстрілу 27 лютого 2022 року. Таке рішення озвучили під час позачергової сесії Чернігівської міської ради 8 лютого.Як розповіла кореспондентка Суспільного, яка була присутня на сесії, питання щодо будівлі стоматполіклініки підняв депутат від колишньої партії ОПЗЖ, нині позафракційний Віталій Голець.

За словами депутата від "Рідного дому" та гендиректора міської лікарні №2 Владислава Кухаря, всі необхідні висновки про те, що будівля не підлягає відновленню у міської влади є, і вони вже направили ці документи до Міністерства культури та інформаційної політики України для зняття її з реєстру пам'яток і подальшої перебудови цієї ділянки.


Виконувач обов'язків міського голови Чернігова Олександр Ломако сказав, що ймовірно з цього питання буде працювати робоча група, яка може розглядати різні варіанти забудови на місці зруйнованої будівлі дитячої стоматполіклініки.

Нагадаємо, 27 лютого 2022 року росіяни вдарили по центру Чернігова. Під обстріл потрапила й пам’ятка історії ХІХ століття, в якій до обстрілу розташовувалась міська дитяча стоматологічна поліклініка. Тоді стоматполіклініка зазнала таких руйнувань: розбитий дах, пошкоджені стіни між кабінетами та вибиті вікна.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стоматполіклініка, сесія

Добавить в: