Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими

На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими

 

12 лютого на Чернігівщині пройшли церемонії прощання з трьома військовослужбовцями. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Мірощенко Максим Миколайович народився 5 вересня 1975 року.
Дитинство провів у Чернігові. Навчався у ЗОШ №30, після нього - у коледжі. Після початку повномасштабної війни боронив Чернігів у складі ТрО, потім потрапив на посаду стрільця одного з підрозділів військової частини А4081. Загинув 13.07.2022 року у бою на Харківщині. Попрощалися в Чернігові в Катерининській церкві. Поховали на Яцево.
Солдат Сокоринський Олексій Ігорович народився 06.06.1993 року в Чернігові. Закінчив Чернігівський ліцей №32, а після нього - Чернігівський професійний будівельний ліцей, де опанував фах «тинькар, лицювальник-плиточник, маляр». 2015-2016 роки - строкова військова служба, брав участь в АТО. Останнє місце роботи - АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО". З перших днів повномасштабного вторгнення боронив Чернігів у складі одного з підрозділів військової частини А1815, далі вирушив на Донеччину. Загинув 21 липня 2023 року у бою на Запорізькому напрямку. Попрощалися у Чернігові в Катерининській церкві. Поховали на Яцево.

Солдат Маценко Володимир Феодосійович народився 26.08.1987 року в смт Сосниця. Закінчив Корюківську середню школу №3, потім навчався у Чернігівському будівельному профтехучилищі №18. 2006-2007 роки - строкова військова служба. Працював на підприємствах ВАТ "Корюківська фабрика технічних паперів" та ДП «Корюківський лісгосп». У 2020 році разом з родиною переїхав до Чернігова, тут працював на підприємстві ТОВ «Аметист». З початку повномасштабного вторгнення боронив Чернігів у складі ТрО. З часом долучився до лав одного з підрозділів військової частини А4007. Загинув 10 серпня 2023 року під час боїв на Донеччині. Попрощалися у Корюківці, поховали на місцевому кладовищі.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Добавить в: