Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Головний фінансист області любить «японців»

Головний фінансист області любить «японців»

 

Багаторічний головний «фінансист» Чернігівщини при багатьох урядах і головах ОДА, директор департаменту фінансів Чернігівської ОДА Валерій Дудко любить японські автомобілі. У власності його родини – «LEXUS NX 200» і «Тойота Land Cruiser 150».



Виходячи з декларації, «LEXUS NX 200» спочатку був оформлений на його дружину Наталію Миколаївну Сущенко, а потім опинився у власності, очевидно, її близької родички Сущенко Катерини Ігорівни.



Транспорт родини чиновника

Автомобілем Валерій Дудко користувався за довіреністю. Ціна на вторинному ринку на цю модель «японця» стартує від 30 тисяч доларів. Цікаво, що дружина відповідального за фінанси Чернігівщини має 50% власності ТОВ «Чернігівоптторг», а її родичка Катерина Сущенко була помічницею нардепа від Радикальної партії Олега Ляшка і тогочасного заступника голови бюджетного комітету парламенту Василя Амельченка. Як відомо, на той час з державного бюджету в інфраструктуру області вливали чималі кошти, переважно через субвенції за запитами провладних нардепів.



Катерина Сущенко була помічницею нардепа Амельченка


У спільній власності Валерія Дудка та Катерини Сущенко – будинок в селі Шестовиця, площею 353,1 кв. м, гараж на 37,4 квадрати та лазня на 67 квадратів.

Валерій Дудко одноосібно володіє квартирою в Чернігові на 38 квадратних метрів, а також земельними ділянками в Шестовиці та Нових Млинах на Корюківщині. А ще на нього записано елітний автомобіль – «Тойота Land Cruiser 150». Фото «японця» нещодавно виклали на одному з місцевих телеграм-каналів.



Автівка обласного чиновника


На одній із фотографій за кермом Валерій Дудко. Ціна на вторинному ринку на позашляховик «Тойота Land Cruiser 150» 2020 року випуску, залежно від комплектації, стартує від 40 тисяч доларів. Автівку чиновник придбав у 2020 році, тобто купував у салоні. Вартісну закупівлю Валерій Дудко здійснив, перебуваючи на посаді директора фінансового департаменту. Якщо врахувати, що, згідно з декларацією, у 2020 році річна зарплата Валерія Дудка на цій посаді склала 456 тисяч гривень, і ще він отримав 85 тисяч гривень пенсії, то виникає питання: звідки гроші на японський позашляховик з елітного салону?



За кермом чоловік, схожий на Валерія Дудка

Джерело: газета "Чернігівщина", Віталій Назаренко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Дудко, декларація, автомобіль, Сущенко

Добавить в: