Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові ухвалили програму підтримки ЗСУ на понад 1,5 млрд. грн.

У Чернігові ухвалили програму підтримки ЗСУ на понад 1,5 млрд. грн.

 

У Чернігові ухвалили загальну програму підтримки Збройних Сил України на 2024 рік, а також депутати підтримали ідею створення комунального підприємства "Ветеранський простір" на базі колишньої жіночої консультації на вулиці Пирогова, яке фінансуватиметься з міського бюджету. Відповідні рішення ухвалили 8 лютого на позачерговій сесії Чернігівської міської ради.Комплексна програма "Оборона. Повага. Підтримка" охоплює і соціальну допомогу, і допомогу мобілізованим, яку почнуть виплачувати з 2024 року. Також це і шефська допомога військовим частинам. На 2024 рік фінансування з усіх джерел державного бюджету України або місцевого складатиме 1 мільярд 586 мільйонів гривень.


Про це на погоджувальній раді 6 лютого повідомляв виконувач обов'язків міського голови Олександр Ломако.

Комунальне підприємство "Ветеранський простір" працюватиме для психологічної реабілітації та соціальної адаптації ветеранів. За словами Олександра Ломака, в центрі планують зробити спортзал й конференцзал, там регулярно з ветеранами працюватимуть соціальні працівники та психологи.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, фінансування, програма

Добавить в: