Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові попрощалися з солдатом Геннадієм Гомоном

У Чернігові попрощалися з солдатом Геннадієм Гомоном

 

8 лютого у Чернігові пройшла церемонія прощання з 44-річним військовослужбовцем Гомоном Геннадієм Григоровичем, який загинув 29 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.


Солдат Гомон Геннадій Григорович народився 14 жовтня 1979 року в селі Сибереж Чернігівської області. Навчався в місцевій ЗОШ №17, з 5-го класу - у селі Боромики. Закінчив Тарасо-Шевченківську середню загальноосвітню школу. Далі проходив строкову військову службу. Потім працював у відділі державної служби охорони при ЧМВ УМВС України. З 2005 року працював машиністом холодильних установок на Чернігівському молокозаводі. Здобув професію верстатника деревообробних верстатів, працював за фахом. З перших днів повномасштабного вторгнення вступив до лав ТрО. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А7406 на посаді гранатометника.

Загинув 29 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощались в Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі Яцево.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гомон, попрощалися

Добавить в: