Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з двома військовими

На Чернігівщині попрощалися з двома військовими

 

6 лютого на Чернігівщині пройшли церемонії прощання з двома військовослужбовцями. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Проха Дмитро Анатолійович народився 17 серпня 1996 року
у селі Шатура Ніжинського району. До лав ЗСУ долучився у вересні 2023 року. Службу проходив у складі одного з підрозділів військової частини А7400. Загинув 30 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися в Ніжині, поховали на кладовищі рідного села.


Солдат Грицюк Микола Миколайович народився 09.01.1972 року в селі Селець Рівненської області. Тут навчався в місцевій ЗОШ, після 9 класів вступив до Дубровицького ПТУ №6 на спеціальність «столяр». 1990-1992 роки - проходив строкову військову службу, потім працював на підприємствах народного господарства Рівненської області. З часом переїхав до Бобровиці на Чернігівщину, працював трактористом в ТОВ «Земля і Воля». У липні 2022 року став до лав ЗСУ. Службу проходив у складі одного з підрозділів військової частини А4674 на посаді заступника командира бойової машини-навідника оператора. Загинув 6 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.

Попрощалися у Бобровиці, поховали на місцевому кладовищі.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, солдат, Ніжин, Бобровиця. Грицюк, Проха

Добавить в: