Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Атрошенко не повернеться на посаду. Суд за позовом МВА зобов'язав звільнити його», - Ломако

«Атрошенко не повернеться на посаду. Суд за позовом МВА зобов'язав звільнити його», - Ломако

 

1 лютого 2024 року минув рік з тих пір, як мера Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від посади міського голови. Виконуючий обов'язки міського голови Олександр Ломако в ході засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, прокоментував можливість повернення Атрошенка на займану раніше посаду.Олександр Ломако:
- До мене звертаються чернігівці на вулиці та в соціальних мережах, що ось уже закінчується січень, почнеться лютий і має повернутись наш міський голова. Всі пам'ятають, що 1 лютого абсолютно безглуздим несправедливим рішенням львівські суди відсторонили обраного міського голову. І всі пам'ятають, що в рішеннях суду, мова йшла про 1 рік.

- Але на жаль, засмучу чернігівців, не повернеться міський голова. Він повернеться тільки в результаті виборів. А коли вони будуть сказати важко.

Далі Ломако пояснив, що рішеннями львівських судів Атрошенка було відсторонено від посади, а пізніше чернігівський суд зобов'язав його вже не відсторонити, а саме звільнити. А це означає, що Атрошенко зможе повернутись на посаду лише після виборів, якщо виграє їх.

- 1 червня 2023 року суддя Падій Чернігівського окружного адміністративного суду установив, що Чернігівська міська військова адміністрація, в особі керівника Брижинського Дмитра, звернулася з адміністративним позовом до в.о. міського голови і вимагала визнати незаконним і скасувати моє розпорядження про призупинення виконання повноважень на посаді міського голови Владислава Атрошенка і зобов'язати звільнити його.

- Ми подали апеляцію на це рішення. Але Шостий апеляційний адміністративний суд м.Києва постановив залишити в силі позов Брижинського.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, Ломако

Добавить в: