Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Двох військових з Чернігівщини провели в останню путь

Двох військових з Чернігівщини провели в останню путь

 

1 лютого на Чернігівщині пройшли церемонії прощання з двома військовослужбовцями. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Молодший сержант Ковтун Сергій Вікторович народився 6 квітня 1994 року
у Прилуках. Тут закінчив місцеву середню школу №7, далі навчався у Прилуцькому професійному ліцеї за напрямом "слюсар з ремонту меблів". Проходив строкову військову службу, потім уклав контракт. Протягом 2015-2016 років брав участь в АТО на сході держави, був нагороджений нагрудним знаком "Учасник АТО". Після повернення до цивільного життя працював на Прилуцькому заводі "ПЛАСТМАС", а потім - на місцевому комбінаті хлібопродуктів. У грудні 2022 року не зміг лишитися осторонь та знову став на захист Батьківщини у складі одного з підрозділів військової частини А4030. Загинув 12 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном у Прилуках, поховали на місцевому кладовищі.


Солдат Кагадій Дмитро Петрович народився 12 березня 1989 року в Борзні. Спочатку навчався у місцевій школі №5, потім до 9 класу - у Борзнянській загальноосвітній школі імені Христини Алчевської. Далі вступив до сільськогосподарського технікуму, який закінчив за напрямом «бухгалтерський облік». Вищу освіту здобув у Сумському національному аграрному університеті. Після навчання працював у Києві, з початком повномасштабної війни долучився до лав оборонців України та став на захист її незалежності у складі одного з підрозділів військової частини А4971 на посаді старшого бойового медика. Загинув 24 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі рідного міста.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Добавить в: