Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові планують розробити нове положення про виділення землі під будівництво та благоустрій

У Чернігові планують розробити нове положення про виділення землі під будівництво та благоустрій

 

Дитячий майданчик, зелена зона, паркувальне містечко. Їх має забезпечити новоселам забудовник, який здає багатоквартирний житловий будинок в експлуатацію. І це повинно стати правилом для Чернігова. 29 січня на засідання архітектурно-містобудівної ради запросили представників будівельних компаній, які працюють в Чернігові, аби разом обговорити і сформувати запит на міського голову щодо розробки нового положення, в якому були б чітко прописані умови виділення землі під будівництво і благоустрій прилеглої території.– Це та життєва необхідність, яка давала тоді можливість після вводу цих об’єктів в експлуатацію передавати дані земельні ділянки обслуговуючим компаніям, щоб вони в законний спосіб робили це обслуговування, і вони відповідали тому вигляду, які повинні бути, щоб не було в нас як зроблено: збудовані красиві будинки, а поруч прилеглі території, вони просто захаращені і мають неприглядний вигляд, – зауважив начальник управління земельних ресурсів ЧМР Василь Дмитренко.

Над новим положенням працюватимуть фахівці. Перш за все документ має визначити процедурні питання, а також систематизувати основні вимоги до забудовників щодо облаштування прибудинкових просторів і зон рекреаційного призначення.


– Місто зацікавлене, щоб оточуючі земельні ділянки максимально були передані забудовникам, наступним експлуатуючим організаціям, для того, щоб ми могли і наводити порядок, підтримувати і платити за це, – зазначив заступник директора КП «Чернігівбудінвест» Олександр Сердюк.

Новий механізм надання земельних ділянок для рекреаційних потреб і благоустрою, про який йшлося на містобудівній раді, покликаний сприяти створенню більш зручних умов для проживання чернігівців, покращенню інфраструктури і загальноміського ландшафту. Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: благоустрій, будівництво, земля

Добавить в: