Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На північному рубежі на держкордоні і прилеглій території встановлюють камери відеонагляду

На північному рубежі на держкордоні і прилеглій території встановлюють камери відеонагляду

 

Для цілодобового відстеження ситуації та контролю за обстановкою на державному кордоні, а також на прилеглій території прикордонники на північному рубежі України встановлюють камери відеонагляду.Найбільш загрозливі напрямки вже облаштовані такими системами віддаленого спостереження”, - ідеться у повідомленні Державної прикордонної служби України. 

Камери дають можливість обстежувати місцевість як в денний, так і в нічний час доби. У разі виникнення будь-якої загрози, підрозділи можуть заздалегідь її викрити та вчасно й оперативно зреагувати на зміни в обстановці.


Зображення виводяться на центри управління службою, з яких прикордонники й керують камерами задля відстеження ситуації на лінії держрубежу. Передача зображення відбувається через сучасні засоби зв'язку.

З метою забезпечення надійної охорони та оборони кордону Державна прикордонна служба України продовжує активні заходи з нарощення безпеки на кордоні, в тому числі й шляхом встановлення систем спостереження з функцією позиціонування на місцевості та розпізнавання об’єктів.Джерело: сайт Державної прикордонної служби України

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: держкордон, камери, відеонагляд

Добавить в: