Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Працівники ЖЕКів з поліцейськими у Чернігові можуть зламувати замки

Працівники ЖЕКів з поліцейськими у Чернігові можуть зламувати замки

 

Разом з теплом в квартири по трубах пішла гаряча вода. У пустій квартирі прорив. Або сусіди відчули запах газу. Власник за кордоном. Що робити, куди бігти?— Квартира — приватна власність, — нагадує 35-річна Юлія Тополь, юристка ЖЕКу №10. — Без згоди заходити не можна. Але, якщо ситуація аварійна і може нести загрозу життю або проблема масштабна, а власник з якихось своїх причин відмовляється відчинити двері чи відсутній, законодавство дозволяє зламувати замки вхідних дверей. І робити це мають право всі комунальні служби. Але тільки в присутності поліцейських і свідків-сусідів. Або прорвало газ, або людина померла, а родичів знайти не можуть. Після зламу наші працівники заходять, роблять свою роботу. На вхідні двері вішають замок, обов'язково опечатують.


— Часто доводилося зламувати за останні півтора року, поки триває повномасштабна війна?
— До десятка разів. Були випадки, коли власників знаходили за телефоном, а вони та той час перебували за кордоном, передати ключі не могли. Давали усну згоду. Або власники помирали, а родичів розшукати не вдавалося.
У більшості випадків залишають ключі або сусідам, або родичам, які можуть відкрити двері.

Джерело: сайт газети “Вість”, Юлія Семенець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліцейські, замки

Добавить в: