Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 90-річна Тамара Чемересовська з Прилук відшиває для ЗСУ труси з перчиком

90-річна Тамара Чемересовська з Прилук відшиває для ЗСУ труси з перчиком

 

У дев'яносто років активно волонтерить унікальна жителька м.Прилуки. Тамара Артемівна Чемересовська (за фахом лікар) щоденно шиє чоловічу білизну з неабиякою перчинкою. Та надсилає таку допомогу хлопцям на передову. Виготовила, щоб передати на фронт вже 221 виріб.Ідею шити труси для військових Тамарі Артемівні подала дочка, яка також є волонтеркою. Матеріал для шиття жінці приносять різні люди.

А щоб хоч якось розрадити наших захисників Тамара Артемівна кожен виріб прикрашає оригінальною оздобою - аплікаціями у виді перчика, сердечка, вишеньки та ін. Також до кожного виробу прикладає записку з короткою інформацією про себе і словами підтримки. У відповідь хлопці, які отримали незвичайні труси надсилають фотографії, де вони з посилкою в руках усміхнені.
За пророблену роботу жінка навіть отримала подяку, яку помістила у рамку. Вироби відшиває на старенькій ручній швейній машинці. Дочка при цьому кроїть тканину. За день вдається зробити 3-4 трусів.

Окрім виробів із пікантним елементом Тамара Артемівна постійно волонтерить і в інших напрямках.

Поважна прилучанка 24 січня відзначила ювілей - 90 років. Каже таємниця довголіття, можливо, залежить від характеру, також додає, що вона ще з молоду займалась фізкультурою, обливалась холодною водою. У жінки 2 дочки, хороша дружна родина. Одна дочка скрипалька, викладає скрипку в Ужгороді, друга - працює педагогом у прилуцькій медшколі. Також у жінки є 2 онуків та 2 правнуків.

Ювілярка все життя працювала у медичній сфері. Спочатку фельдшером, потім медичною сестрою в протитуберкульозному диспансері. У Прилуках працювала фтизіатром, понад 50 років лікувала пацієнтів.

Понад 30 років Тамара Артемівна голова первинної ветеранської організації Прилуцького протитуберкульозного диспансеру.Джерело: ТК "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чемересовська, волонтерка, Прилуки

Добавить в: