Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прилуцька громада закупила 16 нових пікапів для ЗСУ за 20 млн. гривень

Прилуцька громада закупила 16 нових пікапів для ЗСУ за 20 млн. гривень

 

16 нових пікапів для захисників від Прилуцької громади. Прилуцька міська рада розпочала 2024-й рік з масштабної покупки. На спеціальні транспортні засоби для ефективних операцій з міського бюджету було виділено колосальну суму - більше 20 млн. гривень.19 січня міський голова Ольга Попенко від імені громади передали ключі від 10 автівок нашим оборонцям.

Придбання цих пікапів стало важливим кроком у напрямку підтримки наших військових. Кожна автівка абсолютно нова та додатково забезпечена двома комплектами змінної гуми. Ці транспортні засоби будуть використовуватись для різноманітних завдань, включаючи перевезення військового персоналу, транспортування обладнання та виконання бойових завдань.

Саме пікапи іноді стають мостом між життям і смертю на передовій. Загортаючи у себе поранених бійців, автівка перетинає поля смерті, даруючи можливість вижити. Та, як говорять самі захисники, військові пікапи, як і дрони - це невід'ємний розхідний матеріал.Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, пікапи, Попенко

Добавить в: