Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Прилуки на щиті повернувся захисник Максим Кудаш

У Прилуки на щиті повернувся захисник Максим Кудаш

 

16 січня Прилуцька громада попрощалася із загиблим солдатом, гранатометником одного з підрозділів військової частини А1302, уродженцем села Колісники Максимом Кудашем. Чоловік загинув 5 січня під час виконання бойового завдання на Донеччині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Максим Кудаш народився 15 лютого 1994 року в селі Колісники Прилуцького району. Спочатку навчався в місцевій загальноосвітній школі, з часом перевівся до Лісовосорочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Протягом 2011-2013 років Максим навчався у Дігтярівському професійному аграрному ліцеї за спеціальностями “слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”, “тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, “водій автотранспортних засобів”. Працював слюсарем зерноочисних машин у ТОВ “Прилуцький хлібодар”.


У червні 2023 року чоловік долучився до лав Збройних Сил України. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А1302 на посаді гранатометника.

Максим Кудаш загинув 5 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися з військовим 16 січня у Прилуках, поховали його на кладовищі рідного села.Gorod.cn.ua, сюжет телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: солдат, попрощалися, Кудаш, Прилуки

Добавить в: