Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Шестовиці місцевий житель пограбував і спалив автівку військовослужбовця

У Шестовиці місцевий житель пограбував і спалив автівку військовослужбовця

 

У Шестовиці Чернігівського району поліцейські за­тримали 25-річного місцевого мешканця Євгена Струка і його 19-річного товариша, які після невдалої спроби вкрасти машину облили її бензином і... підпалили. ВАЗ- 2107 згорів майже повністю. Поліцейські встановили, що це Струк надумав викрасти машину. У співучасники взяв свого знайомого. Зловмисни­ки вибили вікно машини і потрапили в салон, та завести авто­мобіль не змогли (бо той був без акумулятора). Недовго думаючи, вирвали автомагнітолу і, певно, намагаючись замес­ти сліди, спалили легковика.Фото - ілюстративне

— Згорілий автомобіль належить Олександру. Він сам із сусіднього села, нині служить у ЗСУ, — розказує знайома по­терпілого Аліна із Шестовиці. — Місяців два-три тому Саша придбав собі кілька автомобілів, щоб їздити ними на передо­ву. Одна з машин — якраз цей ВАЗ-2107. Він був у посеред­ньому стані, потребував ремонту. І якось Саша дізнався, що Струк лагодить машини. Більше того, для ЗСУ Євген обіцяв зробити все безкоштовно. Тож Саша погодився, віддав йому авто. Але минув місяць, другий, а Струк так нічого й не від­ремонтував. Натомість сам катався тією «сімкою» і всім роз­казував. що купив її.

Зрештою Олександр забрав у нього ма­шину. Пізніше заїхав нею до нас у гості, а коли повертався, у нього посеред Села закінчився бензин. Машину Саша зали­шив на вулиці, а із собою забрав акумулятор, щоб підзарядити його. Він хотів наступного дня приїхати по машину, та ви­пало багато снігу і її замело. Так авто й стояло на вулиці десь із тиждень, аж поки Женя не вирішив його викрасти. А не зу­мівши. просто підпалив. На сполох забили односельці. Во­ни й бачили, що того вечора біля автомобіля крутилися хлоп­ці. Тож на них швидко вийшли. А під час обшуку в Жені зна­йшли викрадену магнітолу.

Слідчі пред’явили Струку підозру в умисному зни­щенні майна шляхом підпалу (ч.2 ст. 194 ККУ). Йому за­грожує до 10 років ув’язнення. Спільнику ж палія сві­тить до 8 років тюрми. Йому інкримінують замах на не­законне заволодіння транспортним засобом (ч.1 ст. 15, ст. 289 ККУ).

Джерело: газета “Гарт”, Юрій Нікітін

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підпал, автівка, магнітола, Шестовиця

Добавить в: