Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Стали відомі нові подробиці у справі вбивства родини киян на Чернігівщині

Стали відомі нові подробиці у справі вбивства родини киян на Чернігівщині

 

Не знав про те, що Микола Черевань приїде на зустріч разом із дитиною. Про це під час слідчого експерименту сказав один з обвинувачених у потрійному вбивстві родини з Києва – 22-річний офіцер Головного управління розвідки. Саме його слідство називає організатором злочину. Деснянський районний суд Чернігова продовжує розгляд цієї справи.На засіданні колегія суддів розглядала письмові та відео докази. Один з них — слідчий експеримент, який минулого року у травні проводили правоохоронці: 22-річний офіцер Головного управління розвідки показував, де відбулася зустріч із киянином Миколою Череванем, який займався купівлею та продажем авто. Підозрюваного слідство називає організатором злочину. Під час експерименту він говорить: Микола приїхав до нього купити машину. Згадує їхню розмову на заправці.

"«Їдемо зараз на місце, заводь». Там, кажу: «Якщо що, є хлопці. Але там бандюки, так що обережно, без зайвих рухів». Відповів: «Ну нічого, їдемо. Тобто він знав, куди ми їдемо – купляти, дивитися крадену техніку»".

Чоловік стверджує: про те, що покупець приїде на зустріч із дитиною, не знав. Та вже на місці побачив у машині якийсь силует.

"Що саме дитина, я не бачив. До машини я не підходив, не заглядав".

Також за його словами, коли вони поїхали у бік села Садове, він разом зі спільниками начебто вирішив відірватися від Миколи Череваня. Але покупець їх наздогнав.

"Ми задумали відірватися, бо були не впевнені щодо дитини: є вона там чи немає".

Подивившись відео, захисник Сергій Бабинець говорить, що вбачає у процесуальних діях порушення. Зокрема, те, що слідчий експеримент був схожий на допит.


"Тому, що ставились запитання, встановлювалися деякі обставини про те, що слідство не знало, не могло бути і це є допит. По-друге, ваша честь, звертаю увагу, що стандартна місткість ріжка до автомата Калашникова – 30 патронів. Під час допиту під відеокамеру на місці скоєння злочину слідчий зазначив і мій підзахисний підтвердив, що здійснив з одного ріжка 39 пострілів. Причому один патрон був цілий".

Обвинувачений погоджується зі своїм захисником. За його словами, всі запитання до нього були навідними.

"«Ти звідти пішов туди?». Я кажу: «Так». – «Звідти туди?». – «Так». І перед цим усім перший адвокат сам сказав, якщо підпишу все, швидше все закінчиться", — коментує обвинувачений.

За матеріалами слідства, зброю, патрони та пакет із камуфляжним одягом знайшли у селі Рудня – в закинутому будинку. За словами самого обвинуваченого, це дім його покійної бабусі.

"Стосовно будинку також прошу звернути увагу, що мені сказали, що вже знайшли зброю, тобто поставили перед фактом. І не «Покажи де», а «Ми там знайшли штани лежать збоку, лежать патрони – поїдь туди, покажи». І це теж було без адвоката, без нічого. Я приїхав, кажу: «Так, дійсно, там лежав автомат, там лежали патрони і ще «мєлкашка» якась".

Нагадаємо, тіла чоловіка, жінки та дитини знайшли у ямі в лісопосадці неподалік Садового. А їхню «Мазду» – за 500 метрів, спаленою. 27-річному чоловіку та 21-річній жінці інкримінують бандитизм, умисне вбивство та заволодіння транспортним засобом. Організатору також висунули звинувачення в умисному знищенні чужого майна та незаконному поводженні зі зброєю. Його спільнику – у придбанні та зберіганні психотропних речовин у великих розмірах.

Слідство встановило, що у загиблого забрали близько шести тисяч доларів. Та обвинувачені корисливий мотив заперечують. Під час обрання міри запобіжного заходу “організатор” казав, що хотів покарати Миколу Череваня, який нібито обманював військових.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Черевань, вбивство

Добавить в: