Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В Ічні власниці магазину, що торгувала алкоголем без ліцензії виписали штраф у 45 000 гривень

В Ічні власниці магазину, що торгувала алкоголем без ліцензії виписали штраф у 45 000 гривень

 Фото - ілюстративне

Штраф 45 000 гривень за неліцензійний продаж алкогольних напоїв та цигарки без акцизної марки. В ході проведення заходів, спрямованих на протидії нелегальному ринку підакцизної продукції поліцейські перевірили законність продажу тютюнової та алкогольної продукції у одній із крамниць м.Ічня.

Поліцейські встановили, що 43-річна власниця магазину продавала алкоголь без отримання відповідної ліцензії. Також на цигарках, які реалізовувалися у крамниці були відсутні марки акцизного податку.


У крамниці поліцейські вилучили майже 60 літрів алкоголю, яким у магазині торгували без ліцензії та 60 пачок цигарок без марок акцизного податку. Вартість вилученого становить понад 9 тисяч гривень.

Відносно правопорушниці поліцейські склали адміністративні протоколи за ч.1 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення правил торгівлі" та за ст.164 КУпАП "Порушення порядку провадження господарської діяльності". Їй загрожує штраф на загальну суму 45 000 гривень.

Ще одна горе-продавчиня попала у поле зору правоохоронців, через те що продала рідину, для заправки електронних сигарет 15-річному підлітку. На неї також склали адмінпротокол за ч.2 ст. 156 КУпАП. За таке правопорушення передбачений штраф від 6800 грн. до 13 600 грн.

Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ічня, цигарки, штраф, Прилуки

Добавить в: