Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Поблизу Ніжина відкриють міст, важливий для логістичного звʼязку

Поблизу Ніжина відкриють міст, важливий для логістичного звʼязку

 

На трасі, що забезпечує сполучення Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною, відбудовуємо шляхопровід через залізницю. Він важливий для логістичного звʼязку із сусідніми регіонами та покращить транспортне сполучення центральних районів області.Завершені роботи з асфальтування штучної споруди. Минулого тижня уклали верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону.

Довжина штучної споруди – 60 метрів. Новий міст матиме дві смуги руху та відповідатиме сучасним транспортним навантаженням.

Нагадаємо, що шляхопровід поблизу Ніжина був зруйнований під час активних бойових дій у лютому – березні 2022 року, коли ворожі війська зайшли на територію Ніжинського району і звідси намагались далі наступати на Київ. Від часу деокупації області проїзду тут немає. Весь транспорт іде в об’їзд дорогами місцевого значення через села.

Улітку Агентство відновлення розпочало проєкт із відбудови. В серпні будівельники розібрали завали зруйнованого мосту, в жовтні звели опори, в листопаді – прогонову будову.

Роботи на мосту практично завершені. Цього тижня планується відкриття руху транспорту.

Загалом, під час активної фази бойових дій на Чернігівщині було зруйновано 27 мостів.

Наразі в області відбудували вже 5 мостів і встановили 3 металеві модульні мости від французької гуманітарної місії. Ще на 5 роботи тривають.

Джерело: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: міст, Ніжин, відкриття

Добавить в: