Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Взяли під варту начальника ніжинського управління ЖКГ і відпустили під заставу у розмірі 215 тисяч гривень

Взяли під варту начальника ніжинського управління ЖКГ і відпустили під заставу у розмірі 215 тисяч гривень

 

Начальнику управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, що на Чернігівщині, Анатолію Кушніренку 20 грудня обрали запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 215 тисяч гривень. Цю інформацію підтвердила головний спеціаліст з питань інформаційної політики Чернігівської обласної прокуратури Марина Ющенко."Його затримали. Він тричі не з'являвся до суду. За клопотанням прокурора йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Наразі заставу внесли і його звільнили", – зазначила Марина Ющенко.
Суспільне звернулося до Анатолія Кушніренка за коментарем, він коментувати відмовився.


Нагадаємо, у травні 2023 року Анатолію Кушніренку було повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України (розтрата чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою, що спричинило тяжкі наслідки).

За інформацією Чернігівської обласної прокуратури, начальнику управління житлово-комунального господарства та будівництва інкримінують розтрату понад 900 тисяч гривень міського бюджету.

Як йдеться у повідомленні, зробив він це за попередньою змовою з директором підприємства-підрядника, підписавши акт приймання будівельних робіт, які фактично не виконувались.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, Кушніренко, прокуратура, розтрата

Добавить в: