Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ічнянську міську лікарню вдалося зберегти

Ічнянську міську лікарню вдалося зберегти

 

Ічнянській новій лікарні дали нове життя. Десятиліттями вона не бачила реконструкції, через дірявий дах, який зводив нанівець усі ремонти у відділеннях. І, ось, нарешті, крига скресла, розповідає очільниця Ічні.

Олена Бутурлим міський голова Ічні:
- Почнемо з того, що нам довелося докласти немало зусиль для того, щоб нам взагалі лікарню залишили, як загальну. І ми розуміємо, що в Прилуцькому районі залишили тільки дві лікарні, як загальні, - в Прилуках і в Ічні. Наша лікарня обслуговує дві громади (Ічнянську і Парафіївську). І кількість населення, яка повинна бути не менше 40 тисяч, ми не маємо, навіть у двох громадах такої кількості населення. І нам погодилися піти на зустріч, якщо ми зробимо лікарню такою, що відповідає всім вимогам медичної реформи.

Приведення лікарні до усіх вимог медичної реформи розпочалося повним ходом. Стартували із ремонту даху.Юрій Чумак завгосп Ічнянської міської лікарні:
- Даху не було майже. Одна назва лише. Почалось із демонтажу усіх вентиляційних шахт. Дуже багато роботи зроблено, дякуючи спонсорам. Зробили двоскатний дах, а до цього він був повністю плаский і не було такого місця, де б воно не протікало. Починаючи з операційних, не тільки штукатурка, а і вода лилася. На низ було укладено 20 см. утеплення, перекрито металочерепицею, так що набагато тепліше стало.

Загалом було перекрито 1.5 тисячі метрів квадратних покрівлі. Сьогодні до ремонту ічнянської лікарні активно долучаються іноземні партнери, резюмує Олена Бутурлим.

Олена Бутурлим міський голова Ічні:
- Спочатку бачили проблеми лікарні іноземні донори, з якими вже почали перемовини. Це безпосередньо благодійний фонд "Леруа Мерлен Солідарність", які перші виділили кошти на лікарню. Є домовленості із Всесвітньою лютеранською федерацією, яка теж буде фінансово допомагати і підтримувати, також наші міста-партнери із Франції. Всі разом, я впевнена, буде результат і ми завершимо цей проєкт по ремонту лікарні. Дах уже зроблений, далі почнуть проводитися внутрішні ремонтні роботи з 2-го поверху. Але оскільки дах не просто не відремонтований, а й утеплений, то обов'язково повинен бути утеплений і фасад. І це ми вже передбачаємо, як проєкт на наступний рік. Тобто в цьому році - дах, і другий поверх почнемо ремонт, на наступний рік - у нас в планах утеплення фасаду і ремонт першого поверху.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лікарня, ремонт, Ічня, Бутурлим

Добавить в: