Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Хто винен у смерті 3-х десятків собак з Прилуцького реабілітаційного центру - розслідує поліція

Хто винен у смерті 3-х десятків собак з Прилуцького реабілітаційного центру - розслідує поліція

 

З 38-ми собак прилуцького центру реабілітації вижило лише 7. Решта померли від холоду і голоду, або були розірвані бродячими псами. Про це прилуцьким журналістам розповіли волонтери, які підгодовують покинутих владою чотирилапих.Сюжет від 4-го грудня про ці події викликав резонанс не лише серед громадськості, більше того, ним зацікавилась поліція. За фактом жорстокого поводження з тваринами розпочато розслідування.

Як повідомила Юлія Жукова речниця Прилуцького відділу поліції: за цим фактом поліція проводить розслідування за ч.3 ст. 299 КК України "Жорстоке поводження з тваринами". Тривають слідчі дії.


Центром реабілітації для тварин у Прилуках опікується комунальне підприємство "Послуга". Та, навіть, попри виділені з бюджету кошти "Послуга" від виконання своїх прямих обов'язків відмовилась, - розповідають волонтери. Керівник підприємства Руслан Ніязов сказав, що краще пустить ці кошти на дрони (мова йде про 1 млн. гривень).

Обіцяють, що Прилуцький центр реабілітації на повну запрацює вже з 1 січня. Та чи понесуть покарання винні, у смерті собаки за той час, поки він не працював - питання часу.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: собаки, Прилуки

Добавить в: